Dostava plina v jeklenki ali za plinohram

Kontakti

Direktor: Inja Anzi Molan
inja.molan@ina-slovenija.si

Vodja financ in računovodstva: Mitja Oberlinter
mitja.oberlintner@ina-slovenija.si

Vodja komerciale in marketinga: Dolores Volk
dolores.volk@ina-slovenija.si

Vodja poslovne enote Plin: Oliver Šabić
oliver.sabic@ina-slovenija.si

Prodaja jeklenke: Davor Petrinja
davor.petrinja@ina-slovenija.si

Prodaja plinohrami: Klemen Mrak
klemen.mrak@ina-slovenija.si

Reklamacije: Klara Pečar
klara.pecar@ina-slovenija.si

Tehnična služba: Marko Golob
marko.golob@ina-slovenija.si

Logistika: Feliks Peternelj
feliks.peternelj@ina-slovenija.si

Veleprodaja: Vojko Šturm
vojko.sturm@ina-slovenija.si